Přesně tolik času zbývá do dalšího ročníku. Nezapomněli jste na něco?

Chci poslat přihlášku

Historie turnaje HOLIDAY CUP sahá do roku 2001, kdy tento turnaj navázal na oblíbený turnaj – MEMORIÁL STANISLAVA JANÁKA. Od roku 2001 byly úvodní ročníky pořádány pouze pro dívčí kategorie, v roce 2010 byl turnaj organizován také pro chlapecká družstva. V průběhu dalších let některé kategorie byly zrušeny a následně po zájmu obnoveny, prostě přirozený vývoj každého dlouhodobého projektu. Nezastavil nás COVID a restrikce s ním spojené, jen chvíli trvalo než se dostalo do starých kolejí. Postupně si turnaj získal tradici a jsme rádi, že nás každým rokem svou účastí potěší mládežníci z bašt české i slovenské házené, a jiných evropských klubů. V průběhu posledních 14 ročníků si ve Zlíně změřilo své síly celá plejáda klubů z České republiky, Slovenska a Polska.

Do roku 2016 byl turnaj pořádán klubem HC Zlín, od následujícího ročníku je výhradně organizován z.s. Holiday Cup. Letošní, již 24. ročník, proběhne od pátku 23. srpna do neděle 25. srpna ve sportovních stáncích ve Zlíně.

Tento turnaj je organizován za podpory Města Zlína, a mnoha významných sponzorů a partnerů. Velmi si vážíme, že nám fandí a podporují nás.

Máte-li zájem poznat nezapomenutelnou a neopakovatelnou atmosféru Holiday Cupu neváhejte s přihláškami. My se budeme snažit Vás nezklamat.

Partneři turnaje HOLIDAY CUP

Za finanční podporu turnaje děkujeme sponzorům a všem, kteří se stejně jako v předchozích letech na podpoře turnaje Holiday Cup Zlín podílejí či podíleli.

Objevte krásy Zlína

Zlín, známý svou jedinečnou architekturou a historií spojenou s Tomášem Baťou, se vyvinul z malého města v globální centrum obuvnického průmyslu. Má také druhou největší zoologickou zahradu v České republice a mnoho dalších krásných míst.

Ukázat zajímavá místa